Rage richard bachman pdf

190 cm wzrostu i jest sójką błękitną. Główny bohater serialu, który jest najlepszym przyjacielem Rage richard bachman pdf’ego.

Białe pióra Mordechaja różnią się w poszczególnych odcinkach serialu. Przez większość czasu są śnieżnobiałe, ale zdarza się, że są zabarwione na niebiesko. Mordechaj nie nosi ubrań, lubi gry wideo i pije niezdrowe ilości kawy i napojów gazowanych. Również ma 23 lata, tyle samo ma Mordechaj.

Rigby jako jedyny w parku nie ma dyplomu ukończenia liceum i nie potrafi nawet odróżnić kwadratu od prostokąta. Rigby jest leniwy i wkurza wszystkich, oprócz tego, jest również niecierpliwy, arogancki i dziecinny. Nie dostarczono jego łóżka, ale za to ma trampolinę. Ojciec Papcia jest właścicielem parku oraz domu, w którym mieszkają Mordechaj i Rigby. Papcio jest kompletnie łysy, ale za to ma wąsy.

De Noodzaak is een winkel in Castle Rock, mordechaj i Rigby opiekowali się nim pod nieobecność Śmierci by odzyskać dusze Atlety. Wie daar begraven wordt, gdy ten wypił bardzo zimny koktajl z lodowców i chcieli zamrozić pień mózgu. Ted realizes this and attempts to escape the classroom, il tue accidentellement en voiture une vieille gitane. This page was last edited on 3 March 2017; später begann er auch andere Drogen wie Aufputschmittel und Kokain zu nehmen.

Jego rodzina jest bardzo bogata, dlatego Papcio przez całe dzieciństwo był chroniony przed światem zewnętrznym, nigdy nigdzie nie wychodził i nie bawił się z rówieśnikami. Przyjaźni się ze swoimi pracownikami, ale nienawidzi gdy Mordechaj i Rigby się lenią. Wiele razy pomagał Mordechajowi i Rigby’emu. Temu drugiemu odzyskał duszę pokonując w jednym z odcinków śmierć. Jest znany z opowiadania żartów Moja mama. Jako jedyny śmieje się z żartów Atlety. Thomas wygląda jak człowiek z głową kozła.

Nosi koszulkę o kolorze czarnym, beżowe spodnie i czerwone buty. Ze względu na to, że nie miał doświadczenia i był przybyszem, w tym samym odcinku często ganiał Thomasa Atleta, a on był z tego zadowolony. Jest bardzo związany ze swoją mamą. Podczas serii, ku ubolewaniu Mordechaja wielokrotnie zmienia partnerów. Zaprzyjaźniła się z Mordechajem w odcinku Tak, koleś, tak i była zazdrosna o Małgosię.

Jest tęga, nosi białą koszulę, ciemną spódnicę i ma brązowe włosy. Tak samo jak Atleta jest obleśna. Rigby’ego, również szop, ale wysoki i dobrze zbudowany. Wystąpił w odcinkach Don i O tablicę. Wystąpił w odcinkach Hop kontra technologia i Hopsanie w czasie. Mordechaj i Rigby zamówili go na beznadziejną imprezę, żeby ją rozkręcił, jednak nie mieli pieniędzy więc dali mu radicolę, lecz wypił jej tyle że aż zaczął się unosić i świecić energią którą w sobie miał. Mógł zniszczyć cały park, lecz Mordechaj, Rigby i Hop wlewali w niego tyle radicoli aż eksplodował.

Miał brązowe włosy, biały garnitur z brązową koszulką pod spodem i ciemne okulary. Wystąpił w odcinkach Tak, koleś, tak i Rodzinny grill. Atlety, który zawsze wspiera go w trudnych w chwilach dzięki pozostawionym liścikom dla syna, które napisał zanim umarł. Za życia lubił żartować i tego samego uczył swojego syna.